Services
Маникюр + покрытие гель-лак + снятие|Maniküre + beschichtung + entfernen
Маникюр|Maniküre
50 EUR
1 h 30 m
Reviews
31 rating
2 reviews
2 reviews
The rating is based on average scores over 1.5 years
To leave a review, you need to log in
Complain
Бабич Татьяна
04 Dec 2025
Все супер!💅Огромное спасибо!🙏🥰🎄🎅
Reul Verena
19 october 2025
Wow, Service, Freundlichkeit, Atmosphäre und vor allem die Nägel eine 10/10. Ab jetzt mein Studio!
Бабич Татьяна
03 Dec 2024
Отличная работа😍Результатом очень довольна !🫶🏻🌹🥰
Бабич Татьяна
27 october 2024
Отличная работа.Как всегда очень довольна результатом!🥰🌹🫶🏻
DIKIDI Online
DIKIDI Online