Customer reviews of S.b_Koln
768 ratings
57 reviews
57 reviews
The rating is based on average scores over 1.5 years
To leave a review, you need to log in
Oksana
31 may 2026
Рідко залишаю відгуки, але тут захотілося. Була на манікюрі з покриттям шелак і залишилася дуже задоволена. Майстриня привітна та приємна, працює акуратно й професійно. Покриття виконане дуже охайно та якісно. Рекомендую 🙌✨
Mariia Харюк
21 APR 2026
На епіляцію прийшла вперше. Все розказали, пояснили, процедура пройшла на вищому рівні, безболісно. Рекомендую 🌸
Lilia
23 Feb 2026
Danke , wie immer top ! 👍🏻Kann ich ♥️empfehlen!
Savchuk Nadezhda
13 Dec 2025
Katerina • No longer employed
Наикомфортнейший сеанс, все было замечательно подобрано так, чтобы вышел такой результат, который мне хотелось. Я уже привыкла, что процедуры на глазах всегда в какой-то момент неприятны, то что-то щиплет, то давит, но у Катерины очень легкие руки, и за весь сеанс не было никакого дискомфорта!
Бабич Татьяна
04 Dec 2025
Все супер!💅Огромное спасибо!🙏🥰🎄🎅
DIKIDI Online