Тұтынушы пікірлеріЭстетика Лаб

5/5 90 бағалау
3 кері байланыс
Рейтинг соңғы 1,5 жылдағы орташа бағалар негізінде құрылған

Пікір қалдыру үшін жүйеге кіруіңіз керек

Елена Погодаева
22 сәуір 2026
Жанна  Енді жұмыс істемейді
Хочу поблагодарить мастера маникюра, Жанну . Все прошло великолепно, как всегда аккуратно и комфортно. Спасибо 🌺
Евгения Осипова
23 желтоқсан 2024
Как всегда Татьяна на высоте!!! Лучше стилиста по волосам в Воронеже нет!!!
Катя Счастливцева
27 қараша 2024
Супер пупер! Очень довольна, очень рада! Ура ура!
Виктория Светачева
29 шілде 2024
Все отлично, рекомендую!
Эстетика Лаб
29 июля 2024
Благодарим!!!Ждем Вас снова !!!