Тұтынушы пікірлеріЭстетика Лаб
90 бағалау
3 кері байланыс
3 кері байланыс
Рейтинг соңғы 1,5 жылдағы орташа бағалар негізінде құрылған
Пікір қалдыру үшін жүйеге кіруіңіз керек
Елена Погодаева
22 сәуір 2026
Жанна • Енді жұмыс істемейді
Хочу поблагодарить мастера маникюра, Жанну .
Все прошло великолепно, как всегда аккуратно и комфортно.
Спасибо 🌺
Евгения Осипова
23 желтоқсан 2024
Как всегда Татьяна на высоте!!! Лучше стилиста по волосам в Воронеже нет!!!
Катя Счастливцева
27 қараша 2024
Супер пупер! Очень довольна, очень рада! Ура ура!
Виктория Светачева
29 шілде 2024
Все отлично, рекомендую!
Эстетика Лаб
29 июля 2024
DIKIDI Online