Сипаттама

Толығырақ

Картада

Шеберлер Мамандар Жаттықтырушылар Дәрігерлер Шеберлер Стилисттер Оқытушылар Нұсқаушылар Нотариустар Күн бөлмелері Орындар Залдар Бокстар / Посттар 1

Қызметтер 11

Жұмыс үлгілері 7

Пікірлер

4.9/5 65 бағалау
16 Пікірлер
Рейтинг соңғы 1,5 жылдағы орташа бағалар негізінде құрылған

Пікір қалдыру үшін жүйеге кіруіңіз керек

Дамарацкая Анна
11 мамыр 2026
Как всегда все прекрасно
Шалабудова Юлия
11 мая 2026
Спасибо Анна❤️
Дамарацкая Анна
24 сәуір 2026
Как всегда, Ресницы у Мастера Юлиина высшем уровне! Делаю лед, очень довольна. Обычно аллергия ( чешутся глаза), и хожу максимум 4-6 месяцев. Сейчас все идеально, хожу больше года неснимая
Шалабудова Юлия
24 апреля 2026
Спасибо Анна❤️
mila
28 ақпан 2026
Трендовое наращивание  Бұл қызмет енді көрсетілмейді
Полина  Енді жұмыс істемейді
Очень комфортное наращивание ресниц, не жгло , эффекта панды после наращивания нет , реснички аккуратные , все совпало по моим предпочтениям. Ч довольна
Шалабудова Юлия
28 февраля 2026
Мила, спасибо Вам большое! Очень ценны Ваши отзывы❤️
Дамарацкая Анна
05 қаңтар 2026
Юля, ресницы как всегда прекрасны! Я полюбила лед наращивание. Ты супер мастер🩷🩷🩷. Студия замечательная и уютная, а главное еще очень удобные кушетки🩷
Шалабудова Юлия
05 января 2026
Анна, спасибо за прекрасные слова🫶🏻