Сипаттама

Толығырақ

Картада

Мамандар Мамандар Жаттықтырушылар Дәрігерлер Шеберлер Стилисттер Оқытушылар Нұсқаушылар Нотариустар Күн бөлмелері Орындар Залдар Бокстар / Посттар 1

Қызметтер 3

Жұмыс үлгілері 5

Пікірлер

4.3/5 28 бағалау
5 Пікірлер
Рейтинг соңғы 1,5 жылдағы орташа бағалар негізінде құрылған

Пікір қалдыру үшін жүйеге кіруіңіз керек

Юлия Серебрякова
21 ақпан 2026
Ходила к данному мастеру,изрезала всю кутикулу,не выпилила ногти изнутри,ногти разной длинны все.....
Анонимный отзыв
12 қаңтар 2026
Не первый раз хожу в данную студию, все безумно нравиться, всегда вкусный кофе с конфетами, очень большая палитра лаков, в студии уютно находиться, мастер максимально аккуратная, ни разу сколько я хожу не порезала кутикулу, маникюр всегда качественный, я однозначно рекомендую!!!
Виктория Новикова
21 қазан 2025
Очень красиво и аккуратно сделала Елена педикюр!!
Виктория Новикова
28 тамыз 2025
Мастер не пришла на запись..